Kaip apsitverti terasą patiems naudojant tentinę medžiagą?

Šiame straipsnyje aptarsime viską, ko reikia norint pasigaminti uždangalą terasai ar pavėsinei naudojant tentinę medžiagą. Šis straipsnis padės Jums sužinoti viską, ką turite žinoti, kad galėtumėte atlikti darbus pats.

Matavimo patarimai  – kiek medžiagos man reikia užsisakyti?

Yra 2 būdai, kaip galima pasikabinti tentine medžiagą, vertikaliai arba horizontaliai. Dauguma žmonių mėgsta pasikabinti ją vertikaliai, o kai kurie horizontaliai. Priežastis, kodėl dauguma žmonių renkasi kabinti vertikaliai, yra dėl to kad medžiagą vėliau lengviau tvarkyti ir kabinti, taip pat tolygiau pasiskirsto tentinės medžiagos svoris.

Prieš užsakant medžiagą, išmatuokite angą, kurią norėsite uždengti. Rekomenduojame medžiagos užsakinėti daugiau negu angos dydis kurį norėsite uždengti, nes tentinė medžiaga laikui bėgant šiek tiek susitraukia o tvirtinimo vietoms taip pat norėsite pasilikti vietos. Mūsų medžiagų asortimentą galite rasti čia.

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų parduodamos skaidrios medžiagos plotis yra 140 cm, o tentinės medžiagos – 250 cm.

Skaidrią tentinę medžiagą galima klijuoti naudojant specialius klijus HH-66. Taip pat yra ir kitų 3M produktų, kurie gerai veikia. Labai svarbu pasirinkti klijus, kurie tinkami naudoti su plastiku ir vinilu. Turime daug klientų, kurie mums pasakė, kad jiems puikiai sekėsi naudoti HH-66 klijus. Vienintelis trūkumas – tai, kad daugelis klijų nėra atsparūs UV spinduliams ir ilgainiui jie pradės gelsti tiesioginiuose saulės spinduliuose.

 

 

H-66 klyjai

 

Kokio storio skaidrią medžiagą turėčiau naudoti savo projektui?

Šiai dienai populiariausia naudoti 0,5 mm ir 0,65 mm storio skaidrią tentine medžiagą.  Iš mūsų patirties, 0,5 mm storio medžiagą geriausia naudoti kaip tentinį langą arba angos uždangalą, kurio neplanuojate nuolat lankstyti. Storesnę medžiagą rekomenduojame naudoti kaip uždangalus arba jeigu planuojate gaminti duris iš tentinės medžiagos, kurias pagal poreikį dažnai lankstysit.

 

 

 

Lengvas montavimas

Dauguma žmonių renkasi įrėminti medžiagą naudojant medinėmis lentjuostėmis arba aliuminio profiliais. Tačiau galimi ir kiti paprastesni tvirtinimo būdai. Užsisakykite medžiagos keliais centimetrais daugiau nei plotas, kurį norite aptverti, ir pabandykite pritvirtinti naudojant šešiakampius stogo varžtus su guminėmis poveržlėmis (žr.nuotrauką), naudodami akumuliatorinį suktuką. Tai turbūt yra papraščiausias būdas pritvirtinti medžiagą. Rinkites tokius varžtus su įmontuotomis guminėmis poveržlėmis kurios padeda suformuoti gražų sandarumą, nepažeidžiant tentinės medžiagos. Daug kam patinka, kaip tai tampa dizaino dalimi, įrėminančiais kiekvieną angą. 

 

 

Varžtas su gumine poveržle

 

 

Metaliniai tvirtinimo žiedai tentinėms medžiagoms 

Tai yra labiausiai paplitęs ir rekomenduojamas tentinės medžiagos montavimo būdas. Taip pat lengviausias ir pigiausias metodas. Jums išsirinkus medžiagą, mes Jums ją išpjausime pagal jūsų matmenis ir už papildomą žemą kainą įmontuosime metalinius tvirtinimo žiedus į pačią medžiagą. Žiedai standartiškai montuojami kas 30 cm tačiau galima pasirinkti pagal pageidavimą. Dėl to medžiagą galėsite labai lengvai pritvirtinti bei nusiimti, suvynioti ir pasidėti kitam kartui.

 

 

Metaliniai žiedai

 

Ilgaamžis, bei daug pigesnis nei stiklas, skaidrus tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo, sniego ir lietaus ir papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę. TENTEX savo klientams gali pasiūlyti platų medžiagų bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą.

Mes garantuojame kokybę. Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!