Kaip prižiūrėti terasą, pagamintą iš skaidraus tento?

Jūsų lauko terasos ir pavėsines yra atsparios dideliam vėjui ir saulės spinduliams. Manoma, kad jie tarnaus gana ilgai, todėl jums nereikia, kad juos suteptų dulkės, purvas ar paukščių išmatos.

Langai pagaminti pavėsinėms ir terasoms iš skaidraus tento nereikalauja daug priežiūros, kad būtų švarūs ir tvarkingi. Jiems nereikia naudoti brangių ploviklių ar atlikinėti cheminius valymus. Pakanka juos nuplauti įprastu muilo tirpalu (tinka net klasikinis indų ploviklis) ir viską nuskalauti vandeniu.

Nerekomenduojame naudoti kempinių, teptukų su šiurkščiais šepetėliais. Kempinės ant langų palieka dėmes, o teptukai ir šepetėliai gali juos subraižyti ar net įpjauti medžiagą. Svarbiausia prisiminti, kad reguliarus ir savalaikis skaidrių PVC langų plovimas prailgina ne tik jų gyvenimo trukmę, bet ir suteikia estetinį malonumą, saugumą ir švaros jausmą.

Skaidrus tentas

Rekomenduojame

• Naudokite specialiai pagamintą valymo priemonę lauko terasoms arba pavėsinėms valyti.
• Reguliariai valykite naudodami minkštą mikropluošto audinį su lygiu paviršiumi.
• Būkite atsargūs, valymo metu nenaudokite daug jėgos kad nepažeistumėte medžiagos.
• Būtinai nedelsdami nuvalykite dėmes, nešvarumus ir išmatas, kad išvengtumėte spalvos pasikeitimo.
• Valant užsispyrusias dėmes, palikite drėgną ir šiltą šluostę trumpam laikui, prieš ją nuplaunant.

Nerekomenduojame

• Naudoti šepečių ir garų valymo priemonių.
• Nenaudokite tirpiklių, valymo priemonių su alkoholiu ar kitais chemikalais.
• Nepatartina naudoti kietų muilų ir ploviklių (švelnus ploviklis yra tinkamas).
• Nevalykite esant drėgnam orui, nes tai paskatins kauptis pelėsiui.

 

Tentinės medžiagos langai

Norėdami apsaugoti langus pagamintus iš skaidraus tento nuo vabzdžių, kurie vasaros vakarais mėgsta prilipti prie įprasto stiklo, gamintojai yra pasirengę pasiūlyti tinklelį nuo uodų. Jį taip pat lengva valyti, kaip ir patį PVC langą.

Jei PVC audinys liečiasi su žeme, ekspertai rekomenduoja įdėti politileno arba PVC juostas (gamintojai juos vadina „kišenėmis“). Saugodami pavėsinę ar terasą nuo purvo ir dulkių į šias juostas įkišamas specialus vamzdis. Jeigu norite sužinoti daugiau apie terasas pagamintas iš tentinės medžiagos spauskite čia.

Ilgaamžis, bei daug pigesnis nei stiklas, skaidrus tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo, sniego ar lietaus ir papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę. TENTEX savo klientams gali pasiūlyti platų medžiagų bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą.

Mes garantuojame kokybę. Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!