Skaidrios medžiagos pertvaros nuo COVID-19

Lietuvai paskelbiant karantiną, įvairių pramonės šakų atstovai turi būti užtikrinti, kad jų darbuotojai ir klientai būtų kuo saugesni. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija pateikė rekomendacijas, kaip paruošti darbo aplinką ir apsaisaugoti bei sumažinti COVID-19 plitimo riziką.

Dažniausiai rekomenduojami dalykai sumažinti riziką:

  • Reikalavimas darbuotojams dėvėti asmenines apsaugos priemones, tokias kaip veido kaukes ir vienkartines pirštines.
  • Reikalavimas, kad darbuotojai plautų ir dezinfekuotų rankas kas 20–30 minučių.
  • Darbuotojų temperatūros matavimas prieš leidžiant jiems įeiti.
  • Dažnai valomi ir dezinfekuojami paviršiai, darbo vietos, tualetai ir kt.
  • Išlaikykite tinkamą socialinį atstumą.
  • Ženklų, grindų ženklų ir kitos tokios medžiagos naudojimas siekiant informuoti, mokyti ir skatinti saugesnę aplinką.
  • Vienu metu apriboti patalpose leidžiamų žmonių skaičių.
  • Reguliarus „būtiniausių“ darbuotojų testavimus didelėse rizikos vietose, tokiose kaip ligoninėse.
  • Įrengiant įvairias pertvaras ir apsaugas, siekiant dar labiau apsaugoti darbuotojus artimai bendraujančius su svečiais ir klientais.

Daktarė

Skaidrios PVC medžiagos pertvaros ir apsaugos

Skaidraus tento apsauga yra pertvaros, pagamintos iš skaidrios PVC medžiagos, įrengtos taip, kad apsaugotų darbuotojus ir svečius nuo tiesioginio kontakto. Jie sukuria saugų barjerą, kad būtų įmanoma užmegzti artimą kontaktą. Šios pertvaros nėra naujovė. Jos jau buvo naudojamos gana ilgą laiką. Tačiau prieš pandemiją tai pirmiausia buvo naudojama maisto tiekimo srityje, sveikatos priežiūros patalpose ir visur kitur kur reikalingas nepriekaištigas švarumas.

Staiga atsirado poreikis kuris padėtų apsaugoti darbuotojus, tačiau vis tiek leistu žmonėms dirbti  maisto tiekimo įstaiguose, vaistinėje ir pasirūpinti kitais būtiniausiais poreikiais.

Mes pritaikėme ir pakeitėme gaminamus gaminius, kad galėtume patenkinti apsauginių pertvarų paklausą. Nors mes vis dar prekiaujame tentinėmis medžiagomis, gaminame terasas, tačiau taip pat išplėtėme savo veiklą ir galime pasiūlyti skaidrios medžiagos PVC pertvaras ir medžiagą kurią galima naudoti barjerams kurti.

Prieš užsakant medžiagą, išmatuokite angą, kurią norėsite uždengti. Rekomenduojame medžiagos užsakinėti daugiau negu angos dydis kurį norėsite uždengti, nes tentinė medžiaga laikui bėgant šiek tiek susitraukia o tvirtinimo vietoms taip pat norėsite pasilikti vietos. Mūsų medžiagų asortimentą galite rasti čia.

Kokios įmonės ir pramonės įmonės naudoja skaidrias pertvaras?

Pagalbos skyriai ir ligoninės – Tarp pacientų registracijos vietų ir sveikatos priežiūros darbuotojų galima uždėti apsaugines pertvaras. Be to, taip pat galima pakabinti laukimo vietose, kad padėtų skatinti geresnį socialinį atsiribojimą ir, jei reikia, atskirti žmones. 

Gydytojų ir odontologų kabinetai – Šiuose sveikatos priežiūros kabinetuose skaidrios medžiagos barjerai gali būti naudojami registratorių apsaugai nuo pacientų, užsiregistruojančių į susitikimus. Jie taip pat gali būti pakabinami ant atvirų „į triažą panašių“ kabinetų, kur kiekvienas kambarys gali turėti tris šonus, o tada ant atviro galo nupiešiama uždanga. Ant atviros pusės uždėjus skaidrią medžiagą, dar labiau pagerinamos apsaugos priemonės. 

Parduotuvės – Kai vėl atidaromos parduotuvės, aplink kasininkus būtina įrengti skaidrias apsaugines pertvaras. Geriausia, jei tarp kasos ir kliento yra viena pertvara, o už jų – kita kasos. Klientų aptarnavimo langeliams ir parduotuvių užsakymų paėmimo vietoms taip pat naudingos skaidrios PVC pertvaros, apsaugančios darbuotojus. 

Viešasis transportas ir taksi – Įvairių formų viešasis transportas ir taksi pritaikė transporto priemonėms skaidrią pvc medžiagą kad sukurtų saugos pertvaras tarp žmonių ir vairuotojų. Pavyzdžiui, autobusuose mūsų skaidrios pertvaros buvo pakabintos ant lubų ir ant grindų, kad būtų sukurta pertvara tarp autobuso vairuotojo ir įlipančių ar išlipančių žmonių. 

Skaidrios medžiagos pertvara

Restoranai ir valgyklos – Restoranams pradėjus vėl atidaryti valgomuosius, būtina naudoti skaidrius PVC barjerus. Barjerus galima pakabinti tarp stalų, kad apsaugotume svečius, kol jie mėgaujasi savo patiekalais. Kadangi jie yra skaidrūs, svečiai nesijaus lyg būtų uždaryti į dėžę. Jie taip pat gali būti naudojami išnešimo langeliams ir greito maisto restoranams, siekiant apriboti kontaktą su klientais. 

Gamybos patalpos – Permatomos pertvaros gali būti montuojamos tarp gamybos linijos darbuotojų. Pertvaros turėtų būti naudojami kartu su kitomis apsaugos priemonėmis. Tai tik pavyzdys, kaip įvairios pramonės šakos ir įmonės gali naudoti mūsų skaidrią PVC medžiagą, norint sukurti saugesnę darbuotojų ir klientų aplinką.

Skaidrios medžiagos pertvara namie

Mūsų pritaikytos skaidrios medžiagos taip pat gali būti naudojamos namuose. Pavyzdžiui, vienas iš populiariausių naudojimo būdų yra pakabinti skaidrų barjerą durų išorėje. Tokiu būdu, atidarę duris priimti pristatyma, maisto prekes ir pan. Tarp jūsų ir pristatančio asmens turite apsauginį barjerą.Tai leidžia bendrauti su jais, neturint tiesioginio kontakto su asmeniu.  Jei jūsų namuose kam nors nustatyta COVID-19, galite naudoti mūsų plastikinius lakštus, kad geriau juos karantinuotumėte atskiroje patalpoje, sukurtumėte plastikinę karantino lovos kamerą ir sumažintumėte riziką, kad virusas gali išplisti sau ir kitiems šeimos nariams.

Ilgaamžis, bei daug pigesnis nei stiklas, skaidrus tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo, sniego ir lietaus ir papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę. TENTEX savo klientams gali pasiūlyti platų medžiagų bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą.

Mes garantuojame kokybę. Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!