PVC langai pavėsinėms ir terasoms: privalumai ir trūkumai

Pagrindinis namų gyventojų pasididžiavimas yra pavėsinės ir atviros terasos buvimas. Tačiau dažnai negalime mėgautis tuo dėl prastų oro sąlygų. Skaidrūs PVC langai terasoms yra lengvai nuimami, greitai susukami ir nuleidžiami, tinkami naudoti visus metus. Uždangalai pagaminti iš skaidrios tentinės medžiagos ne tik apsaugo nuo prastų oro sąlygų, bet ir sumažina triukšmą. O mūsų aukštos kokybės medžiagos yra atsparios UV spinduliams ir laikui bėgant nepagels.

Skaidraus tento langai

Savybės

  • Apsauginė funkcija – nepaisant to, kad šiltnamių statybai dažnai naudojama PVC plėvelė, ši medžiaga puikiai praleidžia orą ir šviesą jums reikalingose ​​vietose ir apsaugo nuo vabzdžių ir nepalankių oro sąlygų.
  • Lengvas tvirtinimas – lengva sumontuoti, prireikus lengvai valoma. Taip pat, pati medžiaga nesiglamžo ir ant jos nesusidaro raukšlės. Galima greitai nuimti arba susukti į ritinį ir pritvirtinti viršuje.
  • Patvarumas – PVC langų tarnavimo laikas yra ypač ilgas, kokybiški langai išsiskiria atsparumu iškraipymams ir aukštu funkcionalumu metų metus. PVC langai tarnauja iki 15 metų priklausomai nuo eksploatavimo sąlygų bei priežiūros, dėl to tai yra puiki investicija.
  • Ekologija– PVC langai yra 100% perdirbami. 40% visų pasaulio dujų ir naftos atsargų naudojama šildymui ir pastatų energijai tiekti, o plastikų gamybai naudojama tik 4%, iš jų tik 1% naudojama PVC. Be to, kad PVC medžiagos yra perdirbamos, jų ilgaamžiškumas ir mažas užterštumas padeda sukurti puikią ekologinę pusiausvyrą ir apsaugoti aplinką.
  • Kainos ir kokybės santykis – Medienos rėmai yra maždaug 10–15% brangesni nei PVC, o aliuminio langai  50%. Atsižvelgiant į didelį energijos taupymo potencialą ir minimalią priežiūrą per visą tarnavimo laiką, išlaidos taip pat sutaupomos ilgainiui.

 

Skaidraus PVC langai

Privalumai ir trūkumai

Pagrindinis pranašumas šioje situacijoje yra beveik 2–3 kartus žemesnė kaina. PVC uždangalai išsiskiria tvirtumu, langai pagaminti iš PVC medžiagos nesubyra į šipulius kaip langai, pagaminti iš stiklo. Terasos uždangalai pasižymi atsparumu šalčiui ir karščiui iki –40 laipsnių celcijaus, leidžia dienos šviesai prasiskverbti ir kuo labiau užpildyti kambarį, taip sukuriant erdvumo pojūtį.

Be daugybės pranašumų, ši medžiaga turi tam tikrų trūkumų. Pavyzdžiui, tokią užuolaidą labai lengva pažeisti atsitrenkiant i ją su aštriu kampu. Pažeidus medžiagą jos sutaisyti be taisymo žymių negalima,vienintelis sprendimas yra visiškai pakeisti PVC langą norint vėl atstatyti skaidrumą. Profesionalai pataria žiemai susukti PVC langus, kad išvengtumėte įtrūkimų ar kitokių pažeidimų. Taip pat galite sandariai uždaryti pavėsinę, palikdami langą įtemptoje padėtyje. Svarbiausia atkreipti dėmesį į temperatūros pokyčius, kad atšilimas langų nepaveiktų neigiamai.

Skaidrus tentas terasom

 

Ilgaamžis bei daug pigesnis nei stiklas, PVC tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo, sniego ir lietaus ir papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę. TENTEX savo klientams gali pasiūlyti platų medžiagų bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą.

Mes garantuojame kokybę. Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!