Tentinės terasos montavimas ir tvirtinimo medžiagos

Tentinės terasos montavimas yra kur kas paprastesnis nei atrodo. Tačiau kai kuriais etapais labai svarbu atkreipti dėmesį, kad vėliau neiškiltų sunkumų. Standartiniai iš anksto paruošti gaminiai gali būti keičiami ir grąžinami, jei bandant juos sumontuoti jie nebuvo pažeisti. Minkštų langų, pagamintų iš skaidraus tento pagal užsakymą negalima grąžinti jei matavimai buvo atlikti neteisingai.

 

Tvirtinimo elementas tentinėm terasom

 

Tentinės terasos turi tris pagrindinius tvirtinimo būdus:

  • Pasukamas laikiklis su spyruokliniu mechanizmu. Tai yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų tvirtinimo būdų. Tokie laikikliai dedami aplink lango perimetrą. Fiksavimas ir įtempimas atsiranda dėl laikiklio pasukimo teisinga kryptimi.
  • Silikono ar audinio dirželiai. Pagrindinis šio metodo trūkumas yra laikiklių vieta aplink lango perimetrą, kad įtampa tolygiai atsirastų visose jo sekcijose.
  • Stumdoma sistema. Pritvirtinanti plėvelę prie specialių ritinėlių. Sandarumo tokioje sistemoje praktiškai nėra, todėl jis yra dekoratyvinio pobūdžio, o ne funkcinio, dažniausiai naudojamas restoranų versle.

 

Tvirtinimo elementai tentinėm terasom

 

Prieš montuojant skaidraus tento langus ar tentines terasas savo rankomis, rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

  • Kuo tiksliau išmatuoti vietą, kur bus montuojami langai ar terasa.
  • Išsirinkite tinkamą medžiagą.
  • Pasirinkite tvirtinimo būdą.

 

Tentinės terasos montavimas

 

Šonų ir kampų parinktys taip pat yra svarbios. Apvadai yra papildomas sutvirtinimas aplink skaidrios plėvelės perimetrą. Tai yra įvairių spalvų PVC juostos, kurių plotis yra ne mažesnis, nei penki centimetrai, dėl jo galutinis produktas tampa tvirtesnis ir patvaresnis taip pat į apvadus montuojamos tvirtinimo angos.  

Montavimas atliekamas pirma pasižymint tvirtinimo elementų, skylių vietas aplink perimetrą, prie kurio jis buvo pritvirtintas. Atlikus žymėjimą nurodytose vietose, pritvirtinkite tvirtinimo elementus ir gaminį.

Šiai dienai tentiniam gaminiam yra naudojami dviejų tipų apvadai:

  • Oksfordo audinys.
  • Atspari drėgmei PVC medžiaga.

 

Tentinės medžiagos

 

PVC apvadai dažniausiai lituojami prie paties lango, todėl plyšio rizika iškart pašalinama. Dėl ypatingų polivinilchlorido savybių toks rėmas neišblunka veikiamas saulės spindulių ir yra atsparus ekstremalioms temperatūroms. Oksofordo audinys taip pat yra gan tvirtas, tačiau jis yra pritvirtinamas siuvant, o tai ne visada veiksminga.

Ilgaamžis bei daug pigesnis nei stiklas, skaidrus tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo, sniego ir lietaus ir papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę. TENTEX savo klientams gali pasiūlyti platų medžiagų bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą.

Mes garantuojame kokybę. Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!